-10%Колодка гальм. диск. CHEVROLET CAPTIVA передн. (вир-во TRW) GDB1715 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69352115-omg
1 857 ₴/комплект
1 671,30 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CAPTIVA передн. (вир-во TRW) GDB1715 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69352115-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
GDB1715
(TRW)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
GDB1715
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1715 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 62.2 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.12 |
| Висота упаковки, мм | 80 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69352115-omg |
| Ширина паковання, мм | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 671,30 ₴/комплект
