-10%Прокладка головка циліндрів VAG 2.0 TDI 16V MLS 1! 1.55 мм 07.2014- (вир-во Elring) 789.863 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46101440251-omg
1 969 ₴
1 772,10 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головка циліндрів VAG 2.0 TDI 16V MLS 1! 1.55 мм 07.2014- (вир-во Elring) 789.863 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46101440251-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
789.863
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
789.863
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 789863 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.354 |
| Висота упаковки, мм | 3 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 400 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101440251-omg |
| Ширина паковання, мм | 180 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 772,10 ₴
