-10%Радіатор обігрівача HYUNDAI Sonata 2.0D 05- (вир-во NRF) 54336 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46131353975-omg
1 954 ₴
1 758,60 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача HYUNDAI Sonata 2.0D 05- (вир-во NRF) 54336 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46131353975-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
54336
(NRF)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
54336
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 54336 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 154 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.925 |
| Висота упаковки, мм | 200 |
| Довжина упаковки, мм | 370 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131353975-omg |
| Ширина паковання, мм | 200 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 758,60 ₴
