-10%Прокладка головка циліндрів PEUGEOT 1,6HDi DV6BTED 3 мет. 1,30 мм (вир-во Elring) 569.812 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69001334407-omg
1 901 ₴
1 710,90 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головка циліндрів PEUGEOT 1,6HDi DV6BTED 3 мет. 1,30 мм (вир-во Elring) 569.812 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69001334407-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
569.812
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
569.812
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 569812 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.533 мм |
| Проекція поршня до | 0.634 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.34 |
| Висота упаковки, мм | 5 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 450 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001334407-omg |
| Ширина паковання, мм | 200 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 710,90 ₴
