-10%Колодка гальм. диск. MB C-CLASS передн. (вир-во BREMBO) P 50 067 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46351339570-omg
1 970 ₴/комплект
1 773 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS передн. (вир-во BREMBO) P 50 067 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46351339570-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 50 067
(BREMBO)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
P 50 067
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50067 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.17 |
| Висота упаковки, мм | 90 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339570-omg |
| Ширина паковання, мм | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 773 ₴/комплект
