-10%Підшипник ступиці задн. TOYOTA (вир-во Jakoparts) J4712071 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69001416273-omg
1 915 ₴/комплект
1 723,50 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник ступиці задн. TOYOTA (вир-во Jakoparts) J4712071 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69001416273-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J4712071
(HERTH + BUSS JAKOPARTS)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
J4712071
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J4712071 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.882 |
| Висота упаковки, мм | 55 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 85 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001416273-omg |
| Ширина паковання, мм | 85 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
- Ціна: 1 723,50 ₴/комплект
