-10%Радіатор масляний KIA/ HYUNDAI (вир-во Nissens) 90721 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69131381159-omg
1 892 ₴
1 702,80 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор масляний KIA/ HYUNDAI (вир-во Nissens) 90721 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69131381159-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90721
(Nissens)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
90721
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 90721 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 81 мм |
| Довжина ядра радіатора | 59 мм |
| Ширина ядра радіатора | 131 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Optima, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Accent, Rio, Tucson, Matrix, i20, I30, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.388 |
| Висота упаковки, мм | 100 |
| Довжина упаковки, мм | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69131381159-omg |
| Ширина паковання, мм | 110 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 702,80 ₴
