-10%Підшипник маточини MITSUBISHI COLT V, PAJERO PININ 95-07 перед. міст (Вир-во SKF) VKBA 3940 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 65871134129-omg
1 940 ₴/комплект
1 746 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини MITSUBISHI COLT V, PAJERO PININ 95-07 перед. міст (Вир-во SKF) VKBA 3940 C.I.U

КОД ТОВАРУ
65871134129-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKBA 3940
(SKF)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
VKBA 3940
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA3940 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з моделлю | Colt, Pajero Pinin, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Висота упаковки, мм | 110 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 65871134129-omg |
| Ширина паковання, мм | 110 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
- Ціна: 1 746 ₴/комплект
