-10%Прокладка головка циліндра VOLVO 2,4CDI D5244T 3! 1.12MM (вир-во Elring) 131.192 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 6900218633-omg
1 923 ₴
1 730,70 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головка циліндра VOLVO 2,4CDI D5244T 3! 1.12MM (вир-во Elring) 131.192 C.I.U

КОД ТОВАРУ
6900218633-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
131.192
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
131.192
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 131192 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.12 мм |
| Товщина після затягування | 1.12 мм |
| Проекція поршня від | 0.52 мм |
| Проекція поршня до | 0.57 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, S60, V70, XC60, XC70, XC90, V50, S80, C30, C70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.402 |
| Висота упаковки, мм | 2 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 550 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900218633-omg |
| Ширина паковання, мм | 200 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 730,70 ₴
