-10%Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Blue Print) ADT32249
- Готово до відправки
- Код: 69001209284-omg
276 ₴
248,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
69001209284

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADT32249
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Розділення на блоки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63325 | AC | A1309C | AC | PC977 |
| ALCO FILTER | MD9984 | AMC Filter | TA1191 | ASHIKA | 2002297 |
| ASHUKI | T10470 | BOSCH | 1457433957 | BOSCH | S3957 |
| CHAMPION | U946 | CHAMPION | U946606 | CHAMPION | CAF100946P |
| CLEAN FILTERS | MA1164 | DENCKERMANN | A140194 | FIL FILTER | HP5032 |
| FILTRON | AP170 | HENGST FILTER | E796L | HOFFER | 16004 |
| Interparts | IPA107 | IPS Parts | IFA3297 | Japanparts | JFA297S |
| Japanparts | FA297S | JAPKO | 20297 | JC PREMIUM | B22041PR |
| JP GROUP | 4818600309 | JS ASAKASHI | A172 | JS ASAKASHI | A172J |
| KAGER | 120443 | KAISHIN | A172 | KNECHT | LX923 |
| MagnetiMarelli | 154084253080 | MANN-FILTER | C2524 | MDR | MAF3297 |
| MEAT&DORIA | 16004 | MECAFILTER | ELP3924 | MGA | FA3348 |
| MOTAQUIP | VFA898 | MULLER FILTER | PA3325 | NIPPARTS | J1322063 |
| NPS | T132A65 | PARTS MALL | PAF035 | PURFLUX | A1144 |
| Quinton Hazell | QFA0877 | SAKURA | A1144 | SCT Germany | SB062 |
| TOKOCARS | T1215041 | TOYOTA | 178011108083 | TOYOTA | 17801110808T |
| TOYOTA | 1780111080 | UNIFLUX FILTERS | XA864 | VAICO | V700265 |
| WIX FILTERS | WA6357 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota PASEO КАБРИОЛЕТ (EL54_) | Фільтр Toyota PASEO КУПЕ (EL54_) | Фільтр Toyota STARLET (_P9_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32249 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,340 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001209284 |
| Номер ходової частини від | N5321689 |
| Номер ходової частини до | N5321688 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 248,40 ₴
