-10%Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Mando) EAF00258T
- Готово до відправки
- Код: 69001093513-omg
275 ₴
247,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001093513

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00258T
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63581 | AMC Filter | TA1697 | ASHIKA | 20022001 |
| Blue Print | ADT32297 | BORG & BECK | BFA2523 | BOSCH | F026400415 |
| COMLINE | EAF784 | DENCKERMANN | A140828 | DJ PARTS | FA1020 |
| HERTH + BUSS ELPARTS | J1322104 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322104 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322102 |
| Herth+Buss | J1322102 | Herth+Buss | J1322104 | Interparts | IPA191 |
| Japanparts | FA2001S | JAPKO | 202001 | JC PREMIUM | B22120PR |
| JS ASAKASHI | A1521 | KAISHIN | A10266 | KNECHT | LX2992 |
| LYNX | LA1914 | MagnetiMarelli | 154705319210 | MANDO | EAF00258T |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00258T | MDR | MAF32001 | NIPPARTS | J1322104 |
| NPS | T132A126 | PARTS MALL | PAF0112 | PATRON | PF1399 |
| PATRON | PF1399KOR | SK SPEEDMATE | SMAFJ235 | TOYOTA | 1780138010 |
| TOYOTA | 178013801079 | TOYOTA | 178010V040 | TOYOTA | 1780138011 |
| TOYOTA | 178010V020 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00258T |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Висота | 38 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.29800 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 290 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001093513 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 247,50 ₴
