-10%Фільтр повітряний SSANGYONG (вир-во Jakoparts) J1320408
- Готово до відправки
- Код: 69001292778-omg
289 ₴
260,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SSANGYONG (вир-во Jakoparts)

КОД ТОВАРУ
69001292778

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1320408
(HERTH + BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63596 | ASHIKA | 200SS04 | BOSCH | 0986AF2452 |
| DENCKERMANN | A142130 | GOODWILL | AG347 | Herth+Buss | J1320408 |
| Interparts | IPASS10 | Japanparts | FAS04S | JAPKO | 20S04 |
| KNECHT | LX4433 | LYNX | LA1966 | MDR | MAF3S04 |
| MULLER FILTER | PA3596 | NIPPARTS | N1320407 | NPS | S132G08 |
| ONNURI | GFAY009 | PARTS MALL | PAD024 | PEMEBLA | P100 |
| RIDER | RD13402314034101 | SCT Germany | SB2316 | SK SPEEDMATE | SMAFY010 |
| Ssangyong | 2314034101 | Ssangyong | 2314034100 | Ssangyong | 2311334100 |
| Ssangyong | 2311334101 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ASIA MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1320408 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HERTH + BUSS JAKOPARTS |
| Вага (кг) | 0.28000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001292778 |
| Ширина паковання | 145 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 260,10 ₴
