-10%Радіатор опалювача FORD C-MAX/ FOCUS/KUGA, VOLVO S40 (Van Wezel) 18006364 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46001364240-omg
1 903 ₴
1 712,70 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалювача FORD C-MAX/ FOCUS/KUGA, VOLVO S40 (Van Wezel) 18006364 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46001364240-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
18006364
(Van Wezel)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
18006364
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 18006364 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 183 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.116 |
| Висота упаковки, мм | 101 |
| Довжина упаковки, мм | 368 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001364240-omg |
| Ширина паковання, мм | 298 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 712,70 ₴
