-10%Диск гальмівний TOYOTA RAV4 IV 2.0 2.2 2012-,LEXUS RX350 RX450 2008-передн. (вир-во ABS) 18408 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 68351121337-omg
1 909 ₴
1 718,10 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний TOYOTA RAV4 IV 2.0 2.2 2012-,LEXUS RX350 RX450 2008-передн. (вир-во ABS) 18408 C.I.U

КОД ТОВАРУ
68351121337-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
18408
(A.B.S.)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
18408
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A.B.S. |
| Код запчастини | 18408 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 49.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Camry, NX, RAV4, Highlander, RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.745 |
| Висота упаковки, мм | 60 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 350 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 68351121337-omg |
| Ширина паковання, мм | 350 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 718,10 ₴
