-10%Фільтр паливний Nissan QASHQAI II 13-, Renault KADJAR 15- (вир-во Jakoparts) J1331067 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 66001430964-omg
1 931 ₴
1 737,90 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр паливний Nissan QASHQAI II 13-, Renault KADJAR 15- (вир-во Jakoparts) J1331067 C.I.U

КОД ТОВАРУ
66001430964-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1331067
(HERTH + BUSS JAKOPARTS)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
J1331067
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1331067 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 161.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.71 |
| Висота упаковки, мм | 200 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 66001430964-omg |
| Ширина паковання, мм | 120 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |
- Ціна: 1 737,90 ₴
