-10%Прокладка, головка блока циліндрів NISSAN YD25DDTi 2.5 dCi 3! 0,98mm 01.2010 (вир-во Elring) 549.270 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69001395763-omg
1 790 ₴
1 611 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка, головка блока циліндрів NISSAN YD25DDTi 2.5 dCi 3! 0,98mm 01.2010 (вир-во Elring) 549.270 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69001395763-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
549.270
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
549.270
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 549270 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.98 мм |
| Товщина після затягування | 0.98 мм |
| Проекція поршня від | 0.305 мм |
| Проекція поршня до | 0.33 мм |
| Діаметр | 89.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Murano, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.27 |
| Висота упаковки, мм | 5 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 450 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001395763-omg |
| Ширина паковання, мм | 200 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 611 ₴
