-10%Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTA FE задн. (вир-во BREMBO) P 30 063 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69001266154-omg
1 929 ₴/комплект
1 736,10 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTA FE задн. (вир-во BREMBO) P 30 063 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69001266154-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 30 063
(BREMBO)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
P 30 063
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30063 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 48 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Mohave, Sorento, Stinger, Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.288 |
| Висота упаковки, мм | 78 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 129 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001266154-omg |
| Ширина паковання, мм | 95 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 736,10 ₴/комплект
