-10%Колодка гальм. диск. VOLVO S80 передн. (вир-во BREMBO) P 24 077 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46351339569-omg
1 966 ₴/комплект
1 769,40 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. VOLVO S80 передн. (вир-во BREMBO) P 24 077 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46351339569-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 24 077
(BREMBO)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
P 24 077
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P24077 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, S80, XC70, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.1878 |
| Висота упаковки, мм | 85 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 165 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339569-omg |
| Ширина паковання, мм | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 769,40 ₴/комплект
