-10%Колодка гальм. диск. KIA CERATO передн. (вир-во TRW) GDB3367 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 693531-omg
1 953 ₴/комплект
1 757,70 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. KIA CERATO передн. (вир-во TRW) GDB3367 C.I.U

КОД ТОВАРУ
693531-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
GDB3367
(TRW)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
GDB3367
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3367 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.05 |
| Висота упаковки, мм | 105 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 693531-omg |
| Ширина паковання, мм | 200 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 757,70 ₴/комплект
