-10%Супорт гальмівний правий (вир-во ABS) 422382 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 6900156313-omg
1 915 ₴
1 723,50 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супорт гальмівний правий (вир-во ABS) 422382 C.I.U

КОД ТОВАРУ
6900156313-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
422382
(A.B.S.)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
422382
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A.B.S. |
| Код запчастини | 422382 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр поршня | 60 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 94 мм |
| Товщина диска | 22 мм |
| Матеріал супорта | Сірий чавун |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Kaefer, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.36 |
| Висота упаковки, мм | 134 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 218 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900156313-omg |
| Ширина паковання, мм | 162 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 723,50 ₴
