-10%Підшипник маточини FIAT SEDICI, SUZUKI SX4, VITARA 06- перед. міст з ABS (Вир-во SKF) VKBA 6578 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69001315970-omg
1 967 ₴/комплект
1 770,30 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини FIAT SEDICI, SUZUKI SX4, VITARA 06- перед. міст з ABS (Вир-во SKF) VKBA 6578 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69001315970-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKBA 6578
(SKF)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
VKBA 6578
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA6578 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, SX4 S-Cross, SX4, Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.962 |
| Висота упаковки, мм | 80 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001315970-omg |
| Ширина паковання, мм | 110 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
- Ціна: 1 770,30 ₴/комплект
