-10%Колодка гальм. диск. TOYOTA AURIS, RAV 4 передн. (вир-во BREMBO) P 83 082 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46351339599-omg
1 960 ₴/комплект
1 764 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA AURIS, RAV 4 передн. (вир-во BREMBO) P 83 082 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46351339599-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 83 082
(BREMBO)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
P 83 082
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83082 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 139 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 56 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Trezia, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.641 |
| Висота упаковки, мм | 85 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339599-omg |
| Ширина паковання, мм | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 764 ₴/комплект
