-10%Диск гальмівний MITSUBISHI LANCER задн. (вир-во TRW) DF4973 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 6900326035-omg
1 862 ₴
1 675,80 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний MITSUBISHI LANCER задн. (вир-во TRW) DF4973 C.I.U

КОД ТОВАРУ
6900326035-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DF4973
(TRW)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
DF4973
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4973 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 60.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.37 |
| Висота упаковки, мм | 70 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 270 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900326035-omg |
| Ширина паковання, мм | 270 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 675,80 ₴
