-10%Диск гальмівний MB CLC-CLASS передн., вент. (вир-во TRW) DF4180 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 6435161-omg
1 880 ₴
1 692 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний MB CLC-CLASS передн., вент. (вир-во TRW) DF4180 C.I.U

КОД ТОВАРУ
6435161-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DF4180
(TRW)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
DF4180
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4180 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 46.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.976 |
| Висота упаковки, мм | 50 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 300 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6435161-omg |
| Ширина паковання, мм | 300 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 692 ₴
