-10%Прокладка головки циліндрів HYUNDAI 2,5CRDi D4CB 0,85MM MLS-07.2011 (вир-во Elring) 227.830 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46101440252-omg
1 830 ₴
1 647 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка головки циліндрів HYUNDAI 2,5CRDi D4CB 0,85MM MLS-07.2011 (вир-во Elring) 227.830 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46101440252-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
227.830
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
227.830
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227830 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 92.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Porter, H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.413 |
| Висота упаковки, мм | 7 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 546 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101440252-omg |
| Ширина паковання, мм | 242 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 647 ₴
