-10%Фільтр повітряний BMW X3, X5 1.8-4.0 diesel 08- (вир-во KNECHT-MAHLE) LX3541 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 69101409419-omg
1 795 ₴
1 615,50 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW X3, X5 1.8-4.0 diesel 08- (вир-во KNECHT-MAHLE) LX3541 C.I.U

КОД ТОВАРУ
69101409419-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX3541
(Mahle)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
LX3541
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX3541 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 289 мм |
| Висота | 114.1 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота упаковки, мм | 120 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 405 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101409419-omg |
| Ширина паковання, мм | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 615,50 ₴
