-10%Прокладка, головка циліндрів зліва VAG 3,0 TDI V6 3! 1,70 мм 14- (вир-во Elring) 228.001 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46101437877-omg
1 825 ₴
1 642,50 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладка, головка циліндрів зліва VAG 3,0 TDI V6 3! 1,70 мм 14- (вир-во Elring) 228.001 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46101437877-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
228.001
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
228.001
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 228001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.7 мм |
| Товщина після затягування | 1.7 мм |
| Проекція поршня від | 0.96 мм |
| Проекція поршня до | 1.07 мм |
| Діаметр | 84.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.338 |
| Висота упаковки, мм | 5 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 350 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101437877-omg |
| Ширина паковання, мм | 180 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
- Ціна: 1 642,50 ₴
