-10%Радіатор масляний BMW 1 E81-E82-E87-E88 (04-) 116 i (вир-во Van Wezel) 06003412 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46131334300-omg
1 849 ₴
1 664,10 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор масляний BMW 1 E81-E82-E87-E88 (04-) 116 i (вир-во Van Wezel) 06003412 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46131334300-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
06003412
(Van Wezel)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
06003412
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 06003412 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Ширина ядра радіатора | 64 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.321 |
| Висота упаковки, мм | 140 |
| Довжина упаковки, мм | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131334300-omg |
| Ширина паковання, мм | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 664,10 ₴
