-10%Колодка гальм. диск. NISSAN CUBE 1.5DCI 10-,TIIDA 1.5DCI-1.8 07-передн. (вир-во BREMBO) P 56 065 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46351339531-omg
1 791 ₴/комплект
1 611,90 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. NISSAN CUBE 1.5DCI 10-,TIIDA 1.5DCI-1.8 07-передн. (вир-во BREMBO) P 56 065 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46351339531-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 56 065
(BREMBO)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
P 56 065
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56065 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 137 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 53 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, G, Cefiro, Juke, Pulsar, Teana, Sentra, Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.54 |
| Висота упаковки, мм | 81 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 159 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339531-omg |
| Ширина паковання, мм | 89 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 611,90 ₴/комплект
