-10%Колодка гальм. диск. SKODA OCTAVIA 1.8 2.0 2012-,SEAT LEON 2012- задн. (вир-во BREMBO) P 85 135 C.I.U
- Готово до відправки
- Код: 46351339563-omg
1 909 ₴/комплект
1 718,10 ₴/комплект
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. SKODA OCTAVIA 1.8 2.0 2012-,SEAT LEON 2012- задн. (вир-во BREMBO) P 85 135 C.I.U

КОД ТОВАРУ
46351339563-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 85 135
(BREMBO)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
P 85 135
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85135 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 104 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Q3, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.1676 |
| Висота упаковки, мм | 85 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина упаковки, мм | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339563-omg |
| Ширина паковання, мм | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 718,10 ₴/комплект
