Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний John Deere CF1122(MANN)

КОД ТОВАРУ
69101293321

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CF1122
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD7218 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 79042203 | ALLIS-CHALMERS | 70267953 |
| ATLAS COPCO | 431181 | ATLAS WEYHAUSEN | 2649381 | ATLAS WEYHAUSEN | 431181 |
| CASE IH | 3371379R1 | CASE IH | N7038 | CASE IH | N7083 |
| CASE IH | P850501 | CASE IH | S117746 | CASE IH | 681545R1 |
| CATERHAM | 8T7463 | CATERPILLAR | 5W2716 | CLEAN FILTERS | MA740 |
| DEMAG | 98866200 | DONALDSON | P119778 | Donaldson-AU | P119778 |
| DYNAPAC | 499307 | FAUN | 0746931 | FI.BA | FC498 |
| FI.BA filter | FC498 | FILTRON | AM4021W | GUD | ADG620 |
| GUD FILTERS | ADG620 | HANOMAG | 3096341M91 | HANOMAG HENSCHEL | 3096341M91 |
| HENGST FILTER | E574LS | HENGSTENBERG | E574LS | IVECO | 9981555 |
| JOHN DEERE | AZ25867 | KOBELCO | 2446R277S6 | LIEBHERR | 7360150 |
| MALO | 1500252 | MAN | CF1122 | MANN-FILTER | CF1122 |
| MASSEY FERGUSON | 1096475M91 | MASSEY FERGUSON | 273743M91 | MASSEY FERGUSON | 3040307M1 |
| MASSEY FERGUSON | 3074307 | MASSEY FERGUSON | 3074307M1 | MECAFILTER | FA3229 |
| MECAFILTER | FJ3268 | MISFAT | R014 | MISFAT | KITR879R014 |
| O & K | 583136 | PERKINS | PI02689 | POCLAIN | H0850501 |
| RICHIER | 556012186 | SAKURA | A7913 | SAKURA Automotive | A7913 |
| SCT | SW3831 | SCT Germany | SW3831 | Sofima | S7670A |
| STEP FILTERS | AE2650 | SULLAIR | 049302 | UFI | 2701400 |
| UNICO FILTER | AS10383 | UNIFLUX FILTERS | XA1316 | VME | CH12265 |
| WIX FILTERS | 46560 | WIX FILTERS | 93348E | Ећampiyon Filtre | CH1116 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр JOHN DEERE |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | CF1122 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 383 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (кг) | 0.74000 |
| Висота паковання | 120 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 17 |
| Довжина паковання | 120 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 104 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101293321 |
| Ширина паковання | 390 |
| для номера артикула | C 20 550 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 566 ₴

