
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA VII, KIA OPTIMA IV 2.0-2.4 15- (вир-во KNECHT-MAHLE) LX4432
- Немає в наявності
- Код: 69101133681-omg
968 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA VII, KIA OPTIMA IV 2.0-2.4 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)

КОД ТОВАРУ
69101133681

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX4432
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63784 | ASHUKI | Y01776 | Blue Print | ADG022153 |
| BORG & BECK | BFA2610 | BREMSI | FA1589 | BROTHER | XDA2015 |
| BSG | BSG40135059 | COMLINE | EAF1012 | DENCKERMANN | A141803 |
| Finwhale | AF960 | HENGST FILTER | E1597L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320345 |
| IAP QUALITY PARTS | 12121200 | KAMOKA | F242401 | KAVO | KA1559 |
| KAVO PARTS | KA1559 | KLAXCAR FRANCE | FA634z | KNECHT | LX4432 |
| MAGNETI MARELLI | 154072459380 | MALO | 1500652 | MANDO | EAF00140T |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00140T | MANN-FILTER | C28036 | MILES | AFAI320 |
| Mobis | 28113C1100 | MULLER FILTER | PA3784 | NIPPARTS | N1320563 |
| PARTS MALL | PAA097 | PATRON | PF1735KOR | Quinton Hazell | QFA1045 |
| SCT Germany | SB2399 | SK SPEEDMATE | SMAFH054 | ZEKKERT | LF1056 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX4432 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.36000 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101133681 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 280 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 968 ₴
