-10%Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts) J1320331
- Готово до відправки
- Код: 69001208311-omg
263 ₴
236,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts)

КОД ТОВАРУ
69001208311

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1320331
(HERTH + BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AMC Filter | HA718 | ASHIKA | 200KK34 | ASHUKI | 03968230 |
| Blue Print | ADG022134 | BOSCH | 0986AF2409 | DENCKERMANN | A141685 |
| HENGST FILTER | E1129L | Interparts | IPAH050 | JS ASAKASHI | A9422 |
| LYNX | LA1968 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00119T | MANDO CORPORATION, SEOUL | MAF085 |
| MANN-FILTER | C27050 | Mobis | 281133R200 | Mobis | 281133S100 |
| Mobis | S281133S100 | NIPPARTS | N1320337 | NPS | K132A43 |
| ONNURI | GFAH088 | PARTS MALL | PAA081 | PARTS MALL | PAB080 |
| PURFLUX | A1862 | Q-fix | Q0811022 | RIDER | RD1340C27050 |
| SAKURA | A28600 | SK SPEEDMATE | SMAFH041 | TOKOCARS | T1203036 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ASIA MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1320331 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HERTH + BUSS JAKOPARTS |
| Вага (кг) | 0.41000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001208311 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 236,70 ₴
