Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA SORENTO III 15- (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
69001231021

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-0K-K35
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST200KK35 | AMC Filter | KA1659 | ASHIKA | 200KK35 |
| Blue Print | ADG022152 | Blue Print | ADG022150 | CWORKS | B130G0091 |
| DENCKERMANN | A142094 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320337 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320339 |
| Herth+Buss | J1320337 | IAP QUALITY PARTS | 12121088 | Japanparts | FAK35S |
| KAMOKA | F239001 | KAMOKA | F238901 | KAVO PARTS | KA1659 |
| LUCAS FILTERS | LFAF699 | LYNX | LA493 | MANN-FILTER | C30027 |
| MAXGEAR | 262540 | MECAFILTER | ELP9634 | Mobis | 28113A9200 |
| Mobis | 28113a9200 | NPS | K132A46 | PARTS MALL | PAB085 |
| PEMEBLA | JAPFAK35S | ZEKKERT | LF1005 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ASIA MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 200KK35 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 44 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.53500 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 320 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001231021 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 464 ₴

