-10%Фільтр повітряний MITSUBISHI GRANDIS 2.0 DI-D 05-10 (вир-во DENCKERMANN) A141421
- Готово до відправки
- Код: 69101272058-omg
273 ₴
245,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI GRANDIS 2.0 DI-D 05-10 (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101272058

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A141421
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63115 | AMC Filter | MA4612 | ASHIKA | 2005530 |
| ASHUKI | C05915 | Blue Print | ADC42251 | COMLINE | EAF791 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7692 | FILTRON | AP1724 | FRAM | CA10913 |
| HERTH + BUSS ELPARTS | J1325044 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325044 | HOFFER | 18371 |
| IPS Parts | IFA3506 | Japanparts | FA530S | Japanparts | JFA530S |
| JAPKO | 20530 | JC PREMIUM | B25057PR | KAISHIN | A10177 |
| MANN-FILTER | C26023 | MDR | MAF3530 | MEAT&DORIA | 18371 |
| MITSUBISHI | MN135269 | MULLER FILTER | PA3115 | NIPPARTS | J1325053 |
| NPS | M132I39 | OPEN PARTS | EAF361310 | PURFLUX | A1416 |
| SAKURA | A1080 | TOKOCARS | T1213057 | WIX FILTERS | WA9728 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A141421 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.25000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101272058 |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 245,70 ₴
