Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний JOHN DEERE(WIX)

КОД ТОВАРУ
18101293719

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24224
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BALDWIN | PA5580 | BOSCH | 0986BF0609 | Cametet | 1000188 |
| CARQUEST | 89224 | Corteco | 80000115 | DONALDSON | P618644 |
| FLEETGUARD | AF26357 | GOODWILL | AG1063CF | HENGST FILTER | E1982LI |
| HIFI FILTER | SC90097 | JOHN DEERE | RE70742 | JOHN DEERE | RE187966 |
| KNECHT | LA676 | LUBERFINER | CAF12000XL | MAN | CU32005 |
| MANN-FILTER | CU32005 | METAL LEVE | LA676 | STEP FILTERS | HA41394 |
| UNIFLUX FILTERS | XC370 | WIX FILTERS | 24224 | ZAFFO | AD1009 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | 24224 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.23500 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 335 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101293719 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 185 |
| код УКТЗЕД | 5911909990 |
- Ціна: 794 ₴

