Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний лів. МВ (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
69001205499

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-00-0002
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| Сторона |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AND | 3C819044 | ASHIKA | 20000001 | Blue Print | ADU172209 |
| Corteco | 49382470 | JP GROUP | 1318602909 | MANN-FILTER | C290352 |
| MECAFILTER | JLP9431 | MERCEDES-BENZ | A6420941804 | MERCEDES-BENZ | A6420940000 |
| MERCEDES-BENZ | A6420942304 | MERCEDES-BENZ | A6420941904 | MERCEDES-BENZ | A6420942004 |
| MERCEDES-BENZ | A6420941204 | MERCEDES-BENZ | A6420942404 | MERCEDES-BENZ | 6420942004 |
| MERCEDES-BENZ | 6420941904 | MERCEDES-BENZ | 6420941804 | MERCEDES-BENZ | 6420942304 |
| MERCEDES-BENZ | 6420941204 | MERCEDES-BENZ | 6420940000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ASIA MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 20000002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 97 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.62500 |
| Висота паковання | 115 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001205499 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона | лево |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 144 ₴

