-10%Фільтр повітряний CHEVROLET CAPTIVA 2.0-2.2 D 11-(вир-во DENCKERMANN) A146916
- Готово до відправки
- Код: 69101167210-omg
252 ₴
226,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET CAPTIVA 2.0-2.2 D 11-(вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101167210

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146916
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Blue Print | ADG022105 | BOSCH | 0986AF2446 | COMLINE | EAF862 |
| GENERAL MOTORS | 4802876 | GENERAL MOTORS | 4802875 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 22745824 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | P22745824 | GM Korea | 4802875 | GM Korea | 4802876 |
| GM Korea | P22745824 | GM Korea | 22745824 | HENGST FILTER | E1247L |
| KNECHT | LX3298 | MANN-FILTER | C30012 | MOTAQUIP | LVFA1621 |
| OPEL | 4802875 | OPEL | 4802876 | SAKURA | A6540 |
| Sofima | S3552A | UFI | 3055200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A146916 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.47000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 290 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101167210 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 226,80 ₴
