Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA LC PRADO 2.8 D-4D 15- (вир-во WIX-FILTERS)

КОД ТОВАРУ
69101224518

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9884
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Blue Print | ADT322128 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322124 | TOYOTA | 1780111130 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9884 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.15000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 220 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101224518 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 800 ₴

