Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Claas Axion-series(Hengst)

КОД ТОВАРУ
18101294387

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1669LS
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAN | CF2864 | RENAULT | 7700077179 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1669LS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.43000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 220 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101294387 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 2 328 ₴

