Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT MASTER (вир-во Ashika)

КОД ТОВАРУ
6900665828

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-01-145
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63552 | 4X4 ESTANFI | EST2001145 | ALPHA FILTER | AF1877 |
| AMC Filter | NA2630 | AP XENERGY | X1591376 | AP-XENERGY | X1591376 |
| ASAM | 71707 | ASHIKA | 2001145 | ASHUKI | N00299 |
| ASHUKI | N00226 | ASHUKI | PAL22512 | AUTOMEGA | 3044200258 |
| AVS AUTOPARTS | PA045A | BERNHARDT | DAF1883 | Blue Print | ADW192204 |
| BORG & BECK | BFA2185 | BOSCH | F026400230 | BREMSI | FA0621 |
| CLEAN FILTERS | MA3195 | COMLINE | EAF783 | CONTINENTAL | 28000202612 |
| Contitech | 28000202612 | COOPERS | PA7685 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7685 |
| DACIA | 8200795348 | DACIA | 165465171R | DACO Germany | DFA2707 |
| DELLO | 3044200258 | DENCKERMANN | A141798 | DIAMAX | DA2015 |
| DJ PARTS | FA1601 | DYNAMATRIX | DAF1883 | EURO REPAR | 1680341980 |
| EUROREPAR | 1613721080 | EUROREPAR | 1680341980 | FAST | FT37119 |
| FEBI BILSTEIN | 37320 | FIL FILTER | HP2289 | FILTRON | AP1376 |
| FRAM | CA11073 | GENERAL MOTORS | 4420258 | GENERAL MOTORS | 4423824 |
| GM | 95519246 | GM | 4420258 | GM | 93167904 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95519246 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93167904 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4420258 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4423824 | GM Korea | 4420258 | GM Korea | 95519246 |
| GM Korea | 93167904 | GOODWILL | AG444 | GOODWILL | AG4441 |
| HANS PRIES | 208024 | Hans Pries (Topran) | 208024 | HENGST FILTER | E1053L |
| HENGSTENBERG | E1053L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321084 | IAP QUALITY PARTS | 12113221 |
| IVECO | J1321084 | IWIS | LAT297 | Japanparts | FA145S |
| JAPKO | 20145 | JC PREMIUM | B2R061PR | JP GROUP | 1218606409 |
| JP GROUP | 1218606400 | KAISHIN | A10298 | KAMOKA | F229501 |
| KAVO | NA2630 | KAVO PARTS | NA2630 | KLAXCAR FRANCE | FA309z |
| KNECHT | LX1883 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715330 | KRAFTVOLL GERMANY | 06010029 |
| LEINA | QF36A00203 | LUCAS FILTERS | LFAF459 | LYNX | LA261 |
| M-Filter | K7008 | MagnetiMarelli | 154705322180 | MAHLE | LX1883 |
| MALO | 1500461 | MANDO | MMF015334 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015334 |
| MANN-FILTER | C30011 | MASTER SPORT | 30011LFPCSMS | MASTER-SPORT | 30011LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260728 | MDR | MAF3145 | MECAFILTER | ELP9357 |
| METAL LEVE | LX1883 | MGA | FA3411 | MILES | AFAU226 |
| MISFAT | P524A | MOTAQUIP | LVFA1476 | MOTRIO | 8660003757 |
| MTR | 12111801 | MULLER FILTER | PA3552 | NIPPARTS | N1321077 |
| Nissan | 1654600Q2G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan NV400 c бортовой платформой/ходовая часть | Фільтр Nissan NV400 ФУРГОН (X62, X62B) | Фільтр Nissan NV400 АВТОБУС (X62, X62B) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001145 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900665828 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 464 ₴

