Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Citroen, Mitsubishi, Peugeot (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
65001139876

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADC42250
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63503 | ALCO FILTER | MD8398 | ALPHA FILTER | AF1785 |
| AMC Filter | MA4613 | AND | 3C133023 | ASAM | 70132 |
| ASHIKA | 2005531 | ASHUKI | C05205 | AUTOMEGA | 3014440XE |
| AVS AUTOPARTS | PM980 | BERNHARDT | DAF2616 | Blue Print | ADC42254 |
| BORG & BECK | BFA2243 | BOSCH | F026400200 | CHAMPION | U881 |
| CHAMPION | CAF100881P | CHAMPION | U881606 | CLEAN FILTERS | MA3146 |
| COMLINE | CMB12401 | COMLINE | EAF730 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7586 |
| DELLO | 180034710 | DENCKERMANN | A141425 | DIAMAX | DA2811 |
| DJ PARTS | FA1079 | EUROREPAR | 1611158380 | FI.BA filter | FA319 |
| FIL FILTER | HP5061 | FILTRON | AP1204 | FRAM | CA10525 |
| GOODWILL | AG599 | Hans Pries (Topran) | 722303 | HENGST FILTER | E1146L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325046 | HOFFER | 18375 | Interparts | IPA371 |
| IPS Parts | IFA3507 | IWIS | LAT535 | JAPKO | 20531 |
| JC PREMIUM | B25061PR | JP GROUP | 4118603309 | JS ASAKASHI | A3025 |
| KAGER | 120757 | KAISHIN | A10192 | KAMOKA | F227601 |
| KLAXCAR FRANCE | FA365z | KNECHT | LX2616 | KOLBENSCHMIDT | A370402 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014496 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714225 | LEINA | QF36A00056 |
| LUCAS FILTERS | LFAF315 | LYNX | LA396 | MagnetiMarelli | 154703812320 |
| MagnetiMarelli | 153071760458 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00206T | MANN-FILTER | C27003 |
| MANN-FILTER | C270031 | MASTER-SPORT | 270031LFPCSMS | MAXGEAR | 260584 |
| MDR | MAF3531 | MEAT&DORIA | 18375 | MECAFILTER | ELP9225 |
| MGA | FA3267 | MISFAT | P504 | MITSUBISHI | MZ690445 |
| MITSUBISHI | 1500A023 | MITSUBISHI | 1500A086 | MOTAQUIP | VFA1161 |
| MOTAQUIP | LVFA1452 | MULLER FILTER | PA3503 | NIPPARTS | N1325055 |
| NIPPARTS | J1325056 | NPS | M132I40 | Omnicraft | 2133203 |
| OPEN PARTS | EAF341310 | Optimal | FA00734 | PARTS MALL | PAG055 |
| PATRON | PF1912 | PEMEBLA | JAPFA531S | PEUGEOT | 1444SA |
| PEUGEOT | 1444RT | PEUGEOT | 1444RU | PEUGEOT | 1444SH |
| PEUGEOT | 1444WS | PEUGEOT | 1444XE | PEUGEOT | 1444SJ |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444XE | PEUGEOT/CITROEN | 1444SA | PEUGEOT/CITROEN | 1444WS |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444RU | PEUGEOT/CITROEN | 1444SH | PEUGEOT/CITROEN | 1444SJ |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444RT | PROFIT | 15122642 | PURFLUX | A1294 |
| Quinton Hazell | QFA0572 | RIDER | RD1340WA9623 | SAKURA Automotive | A5828 |
| SK SPEEDMATE | SMAFJ068 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Citroen C-CROSSER (EP_) | Фільтр Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | Фільтр Mitsubishi LANCER VIII SPORTBACK (CX_A) |
| Фільтр Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | Фільтр Mitsubishi ASX (GA_W_) | Фільтр Peugeot 4007 (VU_, VV_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC42250 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,540 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 65001139876 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 450 ₴

