-10%Фільтр повітряний Nissan (вир-во Blue Print) ADN12249
- Готово до відправки
- Код: 69001139835-omg
250 ₴
225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 020-20-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
69001139835

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADN12249
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63371 | ALCO FILTER | MD8288 | ALPHA FILTER | AF1735s |
| AMC Filter | NA2628 | ASAM | 70140 | ASHIKA | 2001134 |
| ASHUKI | N00252 | AVS AUTOPARTS | PM994 | BALDWIN | PA4442 |
| BERNHARDT | DAF1631 | Blue Print | ADN12249 | BORG & BECK | BFA2108 |
| BOSCH | F026400101 | BOSCH | S0101 | CHAMPION | CAF100956P |
| CHAMPION | U956606 | CHAMPION | U956 | CLEAN FILTERS | MA3144 |
| COMLINE | CNS12248 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7644 | DENCKERMANN | A141171 |
| DIAMAX | DA2140 | DJ PARTS | FA1048 | DJ PARTS | FA1435 |
| EUROREPAR | 1611155880 | FI.BA filter | FA252 | FIL FILTER | HP2279 |
| FILTRON | AP1241 | FRAM | CA10234 | GOODWILL | AG1471 |
| GOODWILL | AG147 | HENGST FILTER | E521L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321055 |
| HOFFER | 18365 | Interparts | IPA273 | IPS Parts | IFA3134 |
| IVECO | J1321055 | IWIS | LAT292 | Japanparts | FA134S |
| JAPKO | 20134 | JC PREMIUM | B21066PR | JP GROUP | 4018600509 |
| JS ASAKASHI | A2011 | K&N Filters | 332375 | KAGER | 120738 |
| KAISHIN | A10183 | KAMOKA | F211901 | KLAXCAR FRANCE | FA367z |
| KNECHT | LX1631 | KOLBENSCHMIDT | A380404 | LEINA | QF36A00224 |
| LEINA | QF36A00048 | LUCAS FILTERS | LFAF292 | LYNX | LA223V |
| MagnetiMarelli | 153071760456 | MANN-FILTER | C2420 | MAPCO | 60335 |
| MASTER-SPORT | 2420LFPCSMS | MASTER-SPORT | 24203LFPCSMS | MAXGEAR | 260601 |
| MAZDA | 1N0813Z40 | MDR | MAF3134 | MEAT&DORIA | 18365 |
| MECAFILTER | ELP9286 | METAL LEVE | LX1631 | MGA | FA3124 |
| MISFAT | P362 | MOTAQUIP | VFA1212 | MULLER FILTER | PA3371 |
| NIPPARTS | J1321069 | Nissan | 16546ED000 | Nissan | 16546ED500 |
| NPS | N132N55 | Omnicraft | 2133159 | OPEN PARTS | EAF318810 |
| Optimal | FA00746 | PARTS MALL | PAW067 | PATRON | PF1613 |
| PEMEBLA | JAPFA134S | PROFIT | 15122646 | PURFLUX | A1316 |
| Quinton Hazell | QFA0227 | RIDER | RD1340WA9604 | SAKURA | 1714180 |
| SAKURA Automotive | A1878 | SCT Germany | SB2172 | SK SPEEDMATE | SMAFJ038 |
| Sofima | S3362A | STARLINE | SFVF7578 | Stellox | 7101059SX |
| TECNECO FILTERS | AR10234PMJ | TECNOCAR | A2301 | TOKOCARS | T1214066 |
| UFI | 3036200 | VAICO | V380169 | Valeo | 585222 |
| WIX FILTERS | WA9604 | Вироока ЧП | K7045 | Ећampiyon Filtre | CP00741 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10) | Фільтр Nissan TIIDA Наклонная задняя часть (C11X) | Фільтр Nissan TIIDA СЕДАН (SC11) |
| Фільтр Nissan CUBE (Z12) | Фільтр Nissan MICRA C+C III (K12) | Фільтр Nissan MICRA III (K12) |
| Фільтр Nissan NOTE (E11, NE11) | Фільтр Nissan NV200 фургон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN12249 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Almera, Q50, Qashqai, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,120 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001139835 |
| Номер ходової частини до | 36118145 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 225 ₴
