Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611164

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1596
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63217 | ACKOJA | A380406 | ALCO FILTER | MD8700 |
| AMC Filter | NA2643 | AP XENERGY | X1521722 | AP-XENERGY | X1521722 |
| ASAM | 70862 | ASHIKA | 2001129 | ASHUKI | 03964601 |
| AUTOMEGA | 180071110 | BERNHARDT | DAF1596 | Blue Print | ADN12255 |
| BORG & BECK | BFA2199 | BOSCH | F026400033 | BREMSI | FA0648 |
| BROTHER | XDA010 | BSG | BSG30135016 | BSG | BSG63135004 |
| CHAMPION | CAF100722P | CHAMPION | U722 | CHAMPION | U722606 |
| CHAMPION LUBRICANTS | CAF100722P | CHAMPION LUBRICANTS | U722606 | CLEAN FILTERS | MA1181 |
| CONTINENTAL | 28000200352 | Contitech | 28000200352 | DENCKERMANN | A141166 |
| DIAMAX | DA2099 | DJ PARTS | FA1417 | DT | 1348000 |
| EUROREPAR | 1638025280 | FENOX | FAI170 | FI.BA | FA2050 |
| FI.BA filter | FA2050 | FILTRON | AP1543 | FRAM | CA8919 |
| Fram-Au | CA8919 | FRIGAIR | AR21103 | GUD | AG1262 |
| GUD FILTERS | AG1262 | Hans Pries (Topran) | 701531 | HENGST FILTER | E760L |
| HENGSTENBERG | E760L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321058 | HOFFER | 18342 |
| IAP QUALITY PARTS | 12113048 | Interparts | IPA276 | IPS | IFA3129 |
| IPS Parts | IFA3129 | Japanparts | FA129S | Japanparts | JFA129S |
| JAPKO | 20129 | JC PREMIUM | B21063PR | JP GROUP | 4018600409 |
| KAGER | 120713 | KAISHIN | A10149 | KAMOKA | F212401 |
| KAVO | NA2643 | KAVO PARTS | NA2643 | KNECHT | LX1596 |
| KOLBENSCHMIDT | A380406 | LEINA | QF36A00169 | LEINA | QF36A00140 |
| LUCAS FILTERS | LFAF458 | LYNX | LA1965 | MagnetiMarelli | 600000030660 |
| MagnetiMarelli | 154068323800 | MagnetiMarelli | 161013210640 | MALO | 1500585 |
| MANN-FILTER | C28145 | MASTER SPORT | 28145LFPCSMS | MASTER-SPORT | 28145LFPCSMS |
| MASUMA | MFAN207 | MDR | MAF3129 | MEAT&DORIA | 18342 |
| MECAFILTER | ELP9347 | MEYLE | 36123210013 | MGA | FA3041 |
| MILES | AFAU004 | MISFAT | P685 | MOTRIO | 8550500455 |
| MULLER FILTER | PA3217 | NIPPARTS | J1321064 | Nissan | 16546EB300 |
| NPS | N132N60 | Omnicraft | 2133602 | OPEN PARTS | EAF332110 |
| Optimal | FA00861 | PARTS MALL | PAW079 | PATRON | PF1452 |
| POLCAR | PA7321 | POLCAR | BSF026400033 | POLCAR | S114095 |
| POLCAR | FLAP1543 | PROFIT | 15122651 | PURFLUX | A1089 |
| Quinton Hazell | QFA0023 | RIDER | REC130029 | RIDER | RD1340WA9562 |
| RIDEX | 8A0133 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan NP300 NAVARA (D40) | Фільтр Nissan PATHFINDER III (R51) | Фільтр Nissan NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1596 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.35400 |
| Висота 1 [мм] | 57,3 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611164 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 282 |
| Ширина паковання | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 943 ₴

