Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вставка) VOLVO F12,F16 (TRUCK) (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
6911446

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E566L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD730 | Bergkraft | BK8400111 | DONALDSON | P528708 |
| Donaldson-AU | P528708 | DT | 212236 | DT | 244200 |
| FEBI BILSTEIN | 11584 | FI.BA | FC440 | FI.BA filter | FC440 |
| FIL FILTER | HP4679 | FIL FILTER | HP763 | FILTRON | AK360 |
| FLEETGUARD | AF4895 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 89002503 | HENGST FILTER | E566L |
| HENGSTENBERG | E566L | HIFI FILTER | SA11939 | KNECHT | LX1245 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014002 | LEYLAND | BBU6910 | LISTER | 60142520 |
| LISTER PETTER | 60142520 | M-Filter | A8060 | MagnetiMarelli | 154065642070 |
| MAHLE | LX1245 | MANN-FILTER | C9004 | MANN-FILTER | C9131 |
| MECAFILTER | FA3178 | MISFAT | R091 | O & K | 1447315 |
| PE Automotive | 08912500A | PETERS | 08912500A | POWERPART | 11172907 |
| SAKURA | A5101 | SAKURA Automotive | A5101 | SAMPIYON | CH13311 |
| SCT | SB3236 | SCT Germany | SB3236 | Sofima | S7091A |
| SogefiPro | FL6918 | Stellox | 8121008SX | STEP FILTERS | AE3100 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0314018 | UFI | 2709100 | UNIFLUX FILTERS | XA231 |
| VOLVO | 10809200 | VOLVO | 1586882 | VOLVO | 4881323 |
| VOLVO | 15868821 | VOLVO | 6888780 | VOLVO | 16888780 |
| VOLVO | 81520090 | VOLVO | 3944785 | VOLVO | 68887801 |
| VOLVO | 8152009 | VOLVO | 1082111 | VOLVO | 48813232 |
| VOLVO | 10821114 | VOLVO | 1080362 | WIX FILTERS | 93017E |
| Вироока ЧП | A8060 | Ећampiyon Filtre | CH1331 | Ећampiyon Filtre | CH13311 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Volvo A-Series | Фільтр Volvo FL 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E566L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Висота | 92 мм |
- Ціна: 807 ₴

