Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний JOHN DEERE(WIX)

КОД ТОВАРУ
18101293814

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
46593
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BALDWIN | BF7643 | Cametet | 5426444 | CARQUEST | 86536 |
| CLAAS | 03654910 | CNH | 836859302 | DONALDSON | P551428 |
| Donaldson-AU | P551428 | FI.BA | FC553 | FI.BA filter | FC553 |
| FIL FILTER | HP2531 | FLEETGUARD | FS19835 | FLEETGUARD | FS19812 |
| FLEETGUARD | FS19546 | FLEETGUARD | FS19794 | FLEETGUARD | FS13813 |
| FRAM | PS8605FP | FRAM | PS8487 | GCG TURBOS AUSTRALIA | RYHDA6074 |
| GONHER | GPP426 | GOODWILL | AG1095 | HENGST FILTER | E736L |
| JOHN DEERE | RE508633 | JOHN DEERE | RE58376 | KNECHT | LX1777 |
| LUBERFINER | L8138F | MagnetiMarelli | 154703168340 | MAHLE | LX1777 |
| MAN | WK8146 | MANN-FILTER | WK8146 | MANN-FILTER | C321170 |
| MECAFILTER | FA3237 | MECAFILTER | FJ3237 | METAL LEVE | LX1777 |
| MISFAT | R475 | MISFAT | KITR475R476 | RYCO | HDA6074 |
| SAKURA Automotive | FA5555 | Sakura Filters AU | FA5555 | SCT | SB3118 |
| SCT Germany | SB3118 | STANADYNE | 21311 | STANADYNE | 31269 |
| STANADYNE | 31648 | STANADYNE | 31737 | STANADYNE | 31868 |
| STANADYNE | 32248 | STANADYNE | 32311 | STANADYNE | 35408 |
| STEP FILTERS | AE2188 | UNIFLUX FILTERS | XA1885 | WAUKESHA | 220030 |
| WIX FILTERS | 33536 | WIX FILTERS | 46593 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | 46593 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 390 мм |
| Внутрішній діаметр | 209 мм |
| Зовнішній діаметр | 318 мм |
- Ціна: 2 125 ₴

