Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAN (TRUCK) (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
6911394

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E811L01
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки, мм |
|
|
| Висота упаковки, мм |
|
|
| Довжина упаковки, мм |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD7664 | Bergkraft | BK8600006 | BOSCH | F026400256 |
| BOSCH | 0986626767 | BOSS FILTERS | BS01075 | CLEAN FILTERS | MA3436 |
| DONALDSON | P788809 | Donaldson-AU | P788809 | DT | 318514 |
| FEBI BILSTEIN | 49355 | FILTRON | AM4621 | FLEETGUARD | AF26327 |
| GOODWILL | AG1042 | HENGST FILTER | E811L01 | IMEX | IMX81084050018 |
| JS ASAKASHI | A0903 | KNECHT | LX72107 | KOLBENSCHMIDT | 50014535 |
| LEINA | QF36A00125 | M-Filter | A842 | MagnetiMarelli | 154068327370 |
| MAHLE | LX72107 | MAN | 81084050018 | MANN-FILTER | C261005 |
| MECAFILTER | FA3382 | MEYLE | 12343210009 | MISFAT | R705 |
| OREX | 209006 | PE Automotive | 08915100A | PZL Filters | WA201560S |
| PZL SEDZISZOW | WA201560S | SAMPA | 022337 | SAMPIYON | CR0137 |
| Sofima | S7B01A | SogefiPro | FLI9130 | Stellox | 8220479SX |
| UFI | 27B0100 | UNICO FILTER | AE25458 | UNIFLUX FILTERS | XA3035 |
| WIX FILTERS | 93385E | Вироока ЧП | A842 | Ећampiyon Filtre | CR0137FR |
| Ећampiyon Filtre | CR0137 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр MAN TGM | Фільтр MAN TGL |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E811L01 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 250 мм |
| Внутрішній діаметр | 127 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 3 244 ₴

