Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT, KIA RIO 11- (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001070646

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00025M
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63655 | ALPHA FILTER | AF1876s | AMC Filter | HA727 |
| ASHIKA | 200KK31 | ASHUKI | 03967350 | BALDWIN | PA4479 |
| Blue Print | ADG022113 | BOSCH | F026400350 | CLEAN FILTERS | MA3205 |
| COMLINE | EAF820 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7759 | DENCKERMANN | A141709 |
| FILTRON | AP1228 | FRAM | CA11206 | GOODWILL | AG290 |
| HENGST FILTER | E1137L | Interparts | IPAH065 | IVECO | J1320542 |
| Japanparts | FAK31S | JAPKO | 20K31 | KAISHIN | A10286 |
| KNECHT | LX3300 | LYNX | LA1458 | M-Filter | K7001 |
| MANN-FILTER | C25016 | MDR | MAF3K31 | Mobis | 281131V100 |
| Mobis | 281131R100 | Mobis | S281131R100 | Mobis | 28113B2000 |
| MULLER FILTER | PA3655 | NIPPARTS | N1320537 | NPS | H132I48 |
| ONNURI | GFAH086 | PARTS MALL | PAA087 | PROFIT | 15123130 |
| PURFLUX | A1548 | RIDER | RD1340WA9772 | SCT Germany | SB2270 |
| Sintec | SNF2465B | SK SPEEDMATE | SMAFH045 | TECNOCAR | A2472 |
| TOKOCARS | T1203038 | WIX FILTERS | WA9772 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00025M |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Santa Fe, Accent i25, Soul, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.25000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001070646 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 336 ₴

