Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA OPTIMA 2.0-2.4 10- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101156762

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A141685
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AMC Filter | HA718 | ASHIKA | 200KK34 | ASHUKI | 03968230 |
| Blue Print | ADG022134 | BOSCH | 0986AF2409 | DENCKERMANN | A141685 |
| HENGST FILTER | E1129L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320331 | Interparts | IPAH050 |
| JS ASAKASHI | A9422 | KAMOKA | F238701 | KNECHT | LX3540 |
| LYNX | LA1968 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00119T | MANDO CORPORATION, SEOUL | MAF085 |
| MANN-FILTER | C27050 | Mobis | 281133S100 | Mobis | S281133S100 |
| Mobis | 281133R200 | NIPPARTS | N1320337 | NPS | K132A43 |
| ONNURI | GFAH088 | PARTS MALL | PAA081 | PARTS MALL | PAB080 |
| RIDER | RD1340C27050 | SAKURA | A28600 | SK SPEEDMATE | SMAFH041 |
| TOKOCARS | T1203036 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A141685 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101156762 |
| Ширина паковання | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 254,70 ₴
