Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Infiniti M35 05- (вир-во Jakoparts)

КОД ТОВАРУ
69001101551

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1321065
(HERTH + BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AMC Filter | NA2602 | ASHIKA | 2001143 | Blue Print | ADN12262 |
| BOSCH | F026400322 | COOPERSFIAAM FILTERS | FLI9032 | FRAM | CA9515 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321065 | Japanparts | FA143S | JAPKO | 20143 |
| JC PREMIUM | B21075PR | JS ASAKASHI | A2012 | KAISHIN | A10264 |
| KAVO PARTS | NA2602 | LYNX | LA2054 | MagnetiMarelli | 600000030730 |
| MDR | MAF3143 | NIPPARTS | N1321084 | Nissan | 16546EG000 |
| NPS | N132N67 | PEMEBLA | JAPFA143S | PURFLUX | A1354 |
| SAKURA Automotive | A61960 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ASIA MOTORS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1321065 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 277.5 мм |
| Ширина | 188.5 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | M35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HERTH + BUSS JAKOPARTS |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 195 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001101551 |
| Ширина паковання | 295 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 252 ₴
